HAKKIMIZDA

 

BURAK BALIKÇILIK

Çeyrek asrı geçen deneyimiyle Trabzon'da balık sektörünün lider kuruluşlarından olan Burak Balıkçılık,deniz ürünleriyle Türkiye'nin her yerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Trabzon’un lider balık firmalarından olan Burak Balıkçılık, 1986 yılında Trabzon “Can Kardeşler A.Ş” adıyla balık sektörüne giriş yaptı. 21.06.2005 tarihinde Burak Balıkçılık Su Ürünleri kuruldu. 2007 yılında Burak Balıkçılık bünyesinde Soğuk hava tesisi kuruldu. Avladığı balıkları işleme tesisinde dondurarak piyasaya sunmaya başladı. Burak Balıkçılık firması, hamsi başta olmak üzere palamut, istavrit ürünleriyle tüm Türkiye pazarına hizmet vermektedir. Burak Balıkçılık, 2010 yılında Can Kardeşler A.Ş’deki hisselerini diğer ortaklara devrederek şirketten ayrıldı. Çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Burak Balıkçılık; avladığı ürünlerin bir kısmını taze olarak iç piyasaya, bir kısmını da şoklayıp değerlendirilmek üzere tesisine göndermektedir. Burak Balıkçılık bünyesindeki soğuk hava tesisinde, şoklanıp dondurulan ürünler İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Antalya yoğunlukta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde talep doğrultusunda göndermektedir.

 • 1986CAN KARDEŞLER

  1986 yılında “Can Kardeşler A.Ş” adıyla faaliyetlerine başladı.
 • 2005BURAK BALIKÇILIK

  21.06.2005 tarihinde Burak Balıkçılık Su Ürünleri kuruldu.
 • 2007SOĞUK HAVA TESİSİ

  2007 yılında da Soğuk hava tesisi kuruldu.
 • 2010CAN KARDEŞLER

  2010 yılında Can kardeşler AŞ. deki hisselerini diğer ortaklara devrederek şirketten ayrıldı.
 • 2010+BURAK BALIKÇILIK

  33 seneyi geçen deneyimiyle Trabzon'da balık sektörünün lider kuruluşlarından olan Burak Balıkçılık;her türlü değişim, gelişim ve teknolojileri sürekli izleyerek Türkiye'nin her bölgesine hizmet sunmaya devam etmektedir.

BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDAHAKKIMIZDA
mountainguide-home-quotesign

GEMİLERİMİZ

Burak Balıkçılık bünyesinde şuanda 2 adet gemi bulunmaktadır.
Balık avlama gemisi “Burak Yağız” 42,20 metre

1 adet Balık nakliye gemisi “Burak Balıkçılık-1“ 38,28 metre